Tieto stránky využívajú cookies na ukladanie informácií vo vašom počítači. Používaním stránok s tým vyjadrujete súhlas. Ďalšie informácie

Pre partnerov

EATI.SK je vyhľadávač zdravej výživy spojený s katalógom produktov zdravej výživy, kde si návštevníci vedia jednoducho a rýchle dohľadať produkty podľa rôznych svojich požiadaviek na jednom mieste v rôznych obchodoch zaoberajúcich sa zdravou výživou. A následne sa jedným klikom dostať k vybranému produktu priamo do eshopu na detail produktu, kde si môžu produkt rovno zakúpiť. 

Prevádzkujete slovenský eshop so zdravou výživou? Chceli by ste svoje produkty vidieť na EATI.sk? Pridajte svoj eshop jednoducho TU

Pridanie obchodu je zdarma. K tomu, aby sa Vaše produkty začali zobrazovať na EATI.sk budeme potrebovať XML feed, z ktorého si budeme vedieť stiahnuť informácie o produktoch, ktoré ponúkate. Aktuálne podporujeme Heureka feed a Google nákupy feed. XML feed je potrebné udržiavať aktuálny. Na základe informácii z feedu produkty rozčleníme do príslušných kategórií a produkty pripravíme tak, aby boli dohľadateľné podľa jednotlivých filtrov. Preto je dôležité, aby informácie o produktoch, vrátane popisu a jednotlivých parametrov boli čo najpodrobnejšie.

Ak chcete vidieť štatistiky svojho obchodu, t.j. koľkokrát sa kliklo a na aký produkt, tak sa zaregistrujte a pridajte svoj obchod tak. Pod svoj účet môžete pridávať ľubovoľný počet eshopov, ktoré vlastníte, resp. spravujete. Ak chcete produkty zo svojho eshopu vidieť na lepších pozíciach, viete si nastaviť cenu za preklik na produkt z Vášho eshopu. Cena za preklik môže byť v rozsahu 0,02 - 0,2 € / klik. Cena sa klik sa dá nastaviť individuálne pre mobil a PC. Produkty sú radené podľa nastavenej ceny za klik. Čim vyššia cena za klik je nastavená v nastaveniach eshopu, tým lepšie sa produkty eshopu budú zobrazovať. Ak majú eshopy nastavenú rovnakú cenu za klik, produkty týchto eshopov sa budú radiť náhodne. Uprednostňované sú aj produkty eshopov, ktoré ponúkajú affiliate spoluprácu. Ak Váš eshop nemá nastavenú cenu za preklik, resp. nemáte kredity (€) na svojom EATI účte, tak sa Vaše produkty budú aj tak zobrazovať na EATI.sk. Ale vo výsledkoch vyhľadávania ako aj zozname produktov budú až za produktmi eshopov, ktoré majú nastavenú cenu za preklik a majú na svojom účte kredit.