Tieto stránky využívajú cookies na ukladanie informácií vo vašom počítači. Používaním stránok s tým vyjadrujete súhlas. Ďalšie informácie
filter FILTER (0)
FILTRE
Dohľadaj v 0 nájdených produktoch alebo si vyber z filtrov nižšie

Pivá a vína

Pivá a vína rôznych druhov a značiek z rôznych internetových obchodov na jednom mieste. Víno má priaznivé účinky na zdravotný stav, existuje veľa štúdií a neustále sa objavujú nové poznatky o výhodách konzumácie vína, napriek tomu by ženy nemali v priemere vypiť viac ako 1,5 dcl vína denne a muži viac ako 3 dcl. Červené víno obsahuje mnoho prospešných látok, ako sú vitamíny, minerály a polyfenoly. K zdravému jedlu, športu a dobrému spánku môžete pridať správne množstvo vína, a tým si zvýšite aj kvalitu života. Či už ide o ovocné víno,šumivé, suché alebo sladké víno jeden pohárik denne vám len prospeje.

Konzumácia jedného piva denne môže byť taktiež prospešné pre zdravie. Pivo má vysoký obsah vitamínu B, bielkovín a vlákniny, ktorá účinne znižuje hladinu cholesterolu v krvi. Pivo posilňuje kosti vďaka vysokému obsahu kremíka a má mnoho ďalších výhod. Takže sa nemusíte báť si ho vychutnať kedykoľvek a kdekoľvek.

zobrazených - z - produktov
zobrazených 0 z 0 produktov